Ogłoszenie

Raaaaaaaaaaaaawrhh!!!-Witajcie!

Nowych użytkowników bardzo proszę o przeczytanie
naszego Regulaminu i Działu Co, jak i po co?

#1 Sat-10-11 13:55:07

 Nathaniel

Przywódca Klanu Ciemności, Szaman, Upiór, Admin

Zarejestrowany: Wed-09-11
Posty: 14
Punktów :   
Imię:: Nathaniel
Rasa:: Gorgozaur
Wiek:: 184 lata
Charakter:: W KD
Towarzysze:: Troodon - Mark

KD Nathaniela

Imię: Nathaniel
Wiek: 184 lata
Płeć: Samiec
Rasa: Gorgosaurus
Charakter: Nathaniel to wredny, zadziorny i lubiący samotność dinozaur. Zawsze gdy zda żyła się okazja poszedł do jakiegoś odludnego miejsca i rozmyślał w spokoju. Nath jest też bardzo spokojny i wyrozumiały, nie pomocny i źle wychowany. Nigdy nikomu nie pomógł, a nawet nigdy nie wypowiedział jakiegoś niemądrego słowa.
Historia: Historia Nathaniela wypadła mi już z głowy. Pamiętam jedynie jak podróżował w poszukiwaniu swoich marzeń. Nie pamiętam nawet jak miała na imię jego matka i ojciec, ani jego siostra lub brat, ale wiem, że ich nienawidził, ponieważ wyniósł się od nich w wieku 50 lat. Właściwie Nath nie podróżował zbyt dużo. To było tylko jakieś 10 lat i resztę czasu spędził tutaj. Ten dinozaur był mądry i uważny w wieku 3 miesięcy nie był tak głupi jak jego rodzeństwo, podobno matka i ojciec uważali go za niedorajdę, ale po 20 latach nie mogli nawet mówić, ponieważ Nathaniel pourywał wszystkim ze swojej rodziny szczęki prócz najmłodszemu rodzeństwu, które było zbyt młode, żeby umierać. Tak więc Nathaniel ruszył w 50 letnią podróż jak mówiłam w poszukiwaniu swoich marzeń. Dotarł tu wiedząc, że właśnie tutaj zamieszkały jego najpiękniejsze marzenia. Zrobił co musiał i został, by przeżyć.

Rodzina:
-Matka: ---
-Ojciec: ---
-Siostra/y: ---
-Brat/cia: ---
-Syn: ---
-Córka: ---
Partner/ka: ---

Towarzysz/e: Troodon imieniem Mark
Ekwipunek: Kieł Ojca, Pazur Matki, Udo Tyranosaura

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.smoczadolina.pun.pl www.pivotwrestlingaction.pun.pl www.kajol.pun.pl www.trafnetypy.pun.pl www.nosferatos.pun.pl